představujeme a připravujeme pro vás...

novinky, akce, příležitosti a možnosti spolupráce

CERESIT ce60

je vysoce kvalitní spárovací hmota připravená a předmíchaná k okamžitému použití. Díky jednosložkové receptuře na bázi polymerů je její aplikace velmi snadná a ihned po spárování můžete začít s profilováním spáry a čištěním obkladů. Najdete ji k dostání na naší prodejně v nejpoužívanějších odstínech.

aktualizujeme vzorkovnu

Na veletrhu ve Frankfurtu jsme vybrali novinky, které představujeme na vzorkovně. S jistotou u nás najdete designovou sérii Laufen IlBagnoAlessi od italského designera S. Giovannoniho a dále pak sérii Laufen Lua s krásnou prostorovou vanou. Pro příznivce lehkého retro stylu vystavujeme uceleně sérii sanity The New Classic včetně doplňků a stylového zrcadla. V neposlední řadě vzorujeme ekonomickou řadu nové Jika Pure a nábytku. 

tiché splachování silent flush

Novinkou letošního veletrhu sanitární techniky ISH 2023 ve Frankfurtu se stalo tiché splachování, které hluk utlumí až o 60 % a přitom neubírá na efektivitě. Proud vody díky šroubovitému tvaru uvnitř WC mísy při spláchnutí vytvoří vodní vír. V naší nabídce si budete moci vybrat toalety renomovaného výrobce Laufen, který tuto novinku zařadil do několika sérií. Systém splachování můžete shlédnout na videu v odkazu níže.

černá a bílá je nadčasová

Nové trendy nás stále nutí uvažovat nad nadčasovostí našich interiérů. Volbou kombinace černé a bílé získáte prostředí, které s pomocí doplňků můžete jednoduše uzpůsobit. Výrobci v současnosti nabízí produkty v matném či lesklém provedení, což vašemu interiéru dodá jistou originalitu. Rádi vám při výběru pomůžeme na naší vzorkovně v Turnově.

bidetovací wc cleanet Laufen

WC Cleanet Riva či Navia,  s bidetovací sprškou dokonale jsou vhodné do každé koupelny. Svým čistým designem a univerzálním použitím jsou vhodné do jakékoliv koupelny. Možnosti intimní hygieny nikdy nebyly jednodušší. 

ISH Frakturt 2023 - vybíráme pro vás na veletrhu

V letošním roce proběhl veletrh v duchu tenkostěnné keramiky a a inovací v podobě splachování "silent flush", které je až o 60 % tišší než předchozí typy. Překvapily nás matné barvy v bílých, černých nebo pudrových odstínech. Veletrh pro nás byl inspirací na přestavbu naší vzorkovny. Určitě se máte na co těšit a rádi vás uvítáme. Domluvte si schůzku...