Návrhy a realizace koupelen

Nabízíme individuální profesionální poradenství a dodávku kvalitních materiálů ve spolupráci s odbornými realizačními týmy/firmami. Připravíme pro vás 3D návrh koupelny na základě předvýběru materiálu. U nás si můžete objednat koupelnu „na klíč“ dle vašich potřeb ale i finančních možností. Navštivte naši vzorkovnu a přijďte se inspirovat.

Ostatní interiéry bydlení

Můžeme začít koupelnou ale lze designově propojit celý váš dům. Výběr dlažeb do koupelny můžeme zopakovat také v předsíni, chodbě, kuchyni a instalovat navazující design na parapety či schody. Radiátor v koupelně můžeme zopakovat ve stejné barvě či podobném designu i v ostatních prostorech vašeho bydlení. Do technického zázemí doporučíme pak dlažby, které snesou velké zatížení.

realizace komerčních prostor

Máme zkušenosti s realizacemi kancelářských prostor, restaurací, hotelů, penzionů ale i výrobních hal, prodejen a sportovních zařízení. Vždy doporučujeme materiály, které svým designem a hlavně technickými parametry do prostoru patří a tím vám pomůžeme zajistit dlouhodobé užívání.

kompletní nabídka a kalkulace

Nejdříve s vámi projekt podrobně probereme a na základě správných podkladů připravíme nabídku vč. kompletní kalkulace a vizualizace. Samozřejmostí ke kladačský plán a příprava vody.

Zavážíme zboží na stavbu

Objednávku kompletujeme u nás na skladě a zboží zavážíme až k vám na stavbu ve chvíli, kdy nás vyzvete a je hotová stavební připravenost. Předcházíme tak možnému poškození na stavbě.

doporučuje profesionály

Rádi vám doporučíme řemeslníky, které v našem regionu pracují. Tím, že s nimi máme mnohaleté zkušenosti, víme, že váš projekt dovedou do zdárného konce a ve správném termínu.